Přílohy:

Návod ke hře:


Popis produktu

Všechny karty z balíčku jsou rovnoměrně rozděleny všem účastníkům hry. Hráči vždy odkryjí vrchní kartu ze svého balíčku. Všechny karty bere hráč, který vyložil kartu s největším psem. V případě, že dva hráči mají psi stejnou velikost vykřikují: "Bata Waf".

Poté je potřeba vyložit ještě další karty a kdo má kartu s větším psem vyhrává a bere všechny karty. Cílem této hry je získat všechny karty.

Hra bodobná přebíjené.

Vybavení: 36 karet, návod k použití.

Počet hráčů: 2-4.

Velikost balení: 11,7 x 8,5 x 2,8 cm.

Věk: od 3 do 6 let.

 

Pravidla hry:

Karty se rozdají. Každý hráč vytvoří balíček se svými kartami, který si umístí před sebou lícem dolů. Zároveň hráči otočí první kartu na vrchu balíčku. Ten, kdo položil kartu s největším psem vyhrává. Někdy hráči mohou otočit karty s pejsky stejné velikosti. V tomto případě, musí říci "Bata-WAF", otočí každý ještě jednu kartu lícem dolů a další kartu lícem nahoru dají navrch. Ten, kdo umístil poslední kartu s největším psem, vyhrává všechny karty. Děti, které neumí počítat, snadno zjistí, kdo vyhrál porovnáním velikosti psů.

 


Související zboží

Soubor her

Soubor her

skladem

479 Kč

E-shop s umělými vánočními stromky

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím