Vrácení zboží

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku, má kupující spotřebitel v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty.

Zboží, které chcete vrátit, musí být funkční a nesmí jevit známky používání. Musí tedy vypadat stejně, jako když jste jej přebírali a to včetně obalového materiálu a příslušenství. Pokud objednávka obsahovala dárek, musí být rovněž vracen v neporušeném stavu. V případě, že zboží ponese známky používání, bude námi, či výrobcem uveden do původního stavu. Toto je placená služba, která vám bude odpočtena od kupní ceny zboží, při následném dobropisování.

Zboží zašlete na naší adresu uvedenou v kontaktech.

Před odesláním zboží prosíme o vyplnění on-line formuláře na adrese: https://www.nolshops.cz/pro-zakazniky/formular-vymena-vraceni-zbozi. Po kontrole zboží vám bude vrácená celá částka včetně poštovného (pouze v případě, že jsou vráceny všechny položky objednávky). Cenu poštovného zpět od vás do našeho skladu je ve vaší režii (neproplácí se). Taktéž doporučujeme zásilku odeslat doporučeně a pojistit na hodnotu zboží. Po kontrole nepoužitého zboží proběhne platba převodem na bankovní účet, který jste uvedli ve formuláři.

Kupující spotřebitel:

Kupující spotřebitel nebo jen spotřebitel je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

E-shop s umělými vánočními stromky

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím