Kontakt

Provozovatel e-shopu:

NOL Shops, s.r.o.

IČ: 05046840
DIČ: CZ05046840

Odpovědná osoba: Ing. Marek Brachaczek - Jednatel společnosti

Fakturační adresa, reklamační oddělení:

NOL Shops, s.r.o.
Konská 197
739 61 Třinec
Česká republika

Zákaznická linka:

+420 725 155 166

e-mail: obchod@detskedrevenehracky.cz 

Pokud je číslo obsazeno, nebo Vám hovor nepřijímáme, věnujeme se jiným zákazníkům v naší provozovně. Jakmile to bude možné, zavoláme Vám zpět. Hovory nejsou monitorovány a nejsou nahrávány, proto v případě reklamací, nebo změny v objednávce doporučujeme použít e-mailovou komunikaci. Na e-maily odpovídáme i mimo pracovní dobu zákaznické linky.

Provozní doba zákaznické linky:

Pondělí - Pátek : 8:00 - 17:00 hodin
Sobota - Neděle : ZAVŘENO (pouze e-mailová komunikace)

Online chat:

Online chat je umístěn vpravo dole a slouží ke komunikaci zákazníka s naším pracovníkem v reálném čase. Můžete nám poslat dotaz ohledně produktů, vaší objednávky, nebo jakýkoliv jiný dotaz nebo přání, co vás jen napadne. Pokud je chat ve stavu online, odpověď obdržíte v chatu okamžitě. Pokud je chat ve stavu offline (není zobrazen) použijte níže vložený kontaktní formulář a odpověď obdržíte e-mailem.

Kontaktní formulář

Jméno:
E-mail:
Text:
* Opište text z obrázku.E-shop s umělými vánočními stromky

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím