Doprava a platba

V našem eshopu můžete volit z těchto způsobů doprav a plateb.

Česká pošta - balík do ruky

Zásilka bude doručena na adresu, kterou si zvolíte. V případě, že vás poštovní doručovatel nezastihne na adrese doručení, bude zásilka uložena na spadové poště. Česká pošta vás bude předem o zásilce informovat SMS zprávou a e-mailem. U zásilky můžete změnit dispozici balíku: nechat zásilku uloženou na zvolené poště, prodloužit úložní dobu, přeposlat zásilku na jinou poštu.

Platba bankovním převodem: 89 Kč
Online platba platební kartou: 89 Kč
Platba dobírkou: 128 Kč
Objednávka od 1500 Kč: ZDARMA *

Česká pošta - balík na poštu

Zásilka bude odeslána na poštu, kterou si zvolíte. Zásilka nebude doručována poštovním doručovatelem na vaši adresu, bude uložena na poště, kde si ji vyzvednete. Česká pošta vás bude předem o zásilce informovat SMS zprávou a e-mailem. U zásilky můžete změnit dispozici balíku: změnit cílovou poštu. Zásilku NELZE změnit na Balík do ruky. Pokud PSČ nejde v dalším kroku vybrat (PSČ nelze nalézt), tato pošta nepodporuje Balík na poštu. Je potřeba zvolit Balík do ruky.

Platba bankovním převodem: 75 Kč
Online platba platební kartou: 75 Kč
Platba dobírkou: 114 Kč
Objednávka od 1500 Kč: ZDARMA *

Balíkovna

Zásilka bude odeslána do balíkovny, kterou si zvolíte. Zásilka nebude doručována poštovním doručovatelem na vaši adresu, bude uložena v balíkovně, kde si ji vyzvednete. Balíkovna vás bude předem o zásilce informovat SMS zprávou a e-mailem.

Platba bankovním převodem: 39 Kč
Online platba platební kartou: 39 Kč
Platba dobírkou: 78 Kč
Objednávka od 1500 Kč: ZDARMA *

Zásilkovna - Z-point ČR

Zásilka bude odeslána do zásilkovny, kterou si zvolíte. Zásilka nebude doručována poštovním doručovatelem na vaši adresu, bude uložena v zásilkovně, kde si ji vyzvednete. Zásilkovna vás bude předem o zásilce informovat SMS zprávou a e-mailem.

Platba bankovním převodem: 49 Kč
Online platba platební kartou: 49 Kč
Platba dobírkou: 88 Kč - Do odvolání je dobírka u tohoto přepravce z důvodu SARS-CoV-2 pozastavena.
Objednávka od 1500 Kč: ZDARMA *

GLS Česká republika

GLS vám sdělí (SMS či e-mailem) v den doručení hodinové rozmezí, kdy bude zásilku doručovat. Pokud Vám tento termín nevyhovuje, máte možnost si s kurýrem dohodnout na jiném termínu doručení

Platba bankovním převodem: 69 Kč
Online platba platební kartou: 69 Kč
Platba dobírkou: 108 Kč
Objednávka od 1500 Kč: ZDARMA *

Zásilkovna - Z-point Slovensko

Tento způsob dopravy slouží pouze pro Slovenské zákazníky. Zásilka bude odeslána do zásilkovny, kterou si zvolíte. Zásilka nebude doručována poštovním doručovatelem na vaši adresu, bude uložena v zásilkovně, kde si ji vyzvednete. Zásilkovna vás bude předem o zásilce informovat SMS zprávou a e-mailem.

Platba bankovním převodem: 89 Kč / 3,20 €
Online platba platební kartou: 89 Kč / 3,20 €
Platba dobírkou: 128 Kč / 4,60 € - Do odvolání je dobírka u tohoto přepravce z důvodu SARS-CoV-2 pozastavena.
Objednávka od 1500 Kč / 53,60 €: ZDARMA *

GLS Slovensko

Tento způsob dopravy slouží pouze pro Slovenské zákazníky. GLS vám sdělí (SMS či e-mailem) v den doručení hodinové rozmezí, kdy bude zásilku doručovat. Pokud Vám tento termín nevyhovuje, máte možnost si s kurýrem dohodnout na jiném termínu doručení

Platba bankovním převodem: 169 Kč / 7 €
Online platba platební kartou: 169 Kč / 7 €
Objednávka od 3.000 Kč: ZDARMA *

Všechny ceny jsou uvedeny s 21% DPH.

*) V případě objednávek se u platby dobírkou platí poplatek 39 Kč. Platba bankovním převodem, nebo on-line platební kartou je zcela ZDARMA.

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro ČR:

Platba v CZK: 4302358399/0800 (Česká spořitelna, a.s.)

Platba v EUR: 2600990203/2010 (Fio banka, a.s.)

Bankovní spojení pro SR:

Platba v EUR: SK16 8330 0000 0026 0099 0203

(Účet je vedeny na Slovensku - FIO Banka, proto je cena za odchozí platbu stejná, jako jakákoliv vaše odchozí platba na jiný účet na Slovensku)

E-shop s umělými vánočními stromky

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím