Popis produktu

Magnetická hra na staveništi od Petit Collage je přenosný herní set obsahující dvě pozadí magnetických scén mezi kterými mohou děti volit a 40 magnetických prvků. Praktická krabička stvoří stojan a obsahuje elastickou gumu, která napomáhá rychlému uklízení dílků zpátky do krabice.

Dejte pandy, lvy a medvědy do buldozerů, jeřábů a bouracích koulí a vytvořte nekonečné kombinace scén! Robustní konstrukce je vyrobena tak, aby měla dlouhou životnost.

Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, bambusu nebo kvalitního certifikovaného dřeva. Veškeré používané barvy při výrobě jsou na rostlinné bázi a šetrné k životnímu prostředí. Výrobky jsou navrženy tak, aby rostly s Vašimi dětmi a vytvářely také svým designem krásný a útulný domov.

Rozměr krabice: 17,8 x 23,5 x 3,2 cm

Věk: 3+


Související zboží

Magnetická tabulka - Tvary

Magnetická tabulka - Tvary

skladem

409 Kč

E-shop s umělými vánočními stromky

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím