Popis produktu

Sada kreativního tvoření Šperky Ptáček zabaví všechny malé parádnice. Aby si mohly vzít však šperky na sebe, musí si je nejdříve vyrobit z připravených dílů smršťovací fólie, řetízků a přívěsků.

Sada obsahuje předpřipravené obrázky na smršťovací fólii určené k vybarvení, dále řetízky a přívěsky a plátěnou taštičku na uschování hotových šperků. Z připravených dílů si děti vyrobí náhrdelník, náramek, obrázek a přívěsek.

Na smršťovací fólii děti naleznou obrázky, které si vybarví. S pomocí rodičů pak obrázky nechají krátce zapéct v troubě. Z fólie se po zapečení v troubě stanou malé, lesklé a pevné přívěsky, které si děti zavěsí na náhrdelník, náramek a přívěsek. 

 

Rozměr balení: 23 x 4 x 16 cm
Obrázkový návod
Vhodné pro děti od 6-10 let
 

Všechny kreativní sady pro děti značky Avenue Mandarine jsou baleny v pěkných a pevných kartonových krabičkách obalených potištěným "rukávem", který se z krabičky svlékne při otevírání sady. Z každé sady tak po použití zůstane pěkná krabička s jemným neutrálním potiskem vhodná k následnému ukládání drobností.

Věk: 6+


Související zboží

E-shop s umělými vánočními stromky

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím