Popis produktu

Kreativní sada vyškrabovací obrázky Party Masky Janod Atelier Mini. Kreativní sada na tvoření vyškrabovací obrázky Party Masky rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost a smysl pro detail. Kreativní sada umožňuje vyrobit 5 masek pomocí techniky vyškrabáváním a dokončit upevněním gumičky nebo provázku. A karneval se může začít! 

Vyškrabování je základem umělecké činnosti. Vaše dítě najde v této tvůrčí kreativní hře nádherné masky. 
Vyškrabování rozvíjí trpělivost a koncentraci Vašeho dítěte. Princip je velmi jednoduchý: každá karta je pokryta barevným inkoustem, který musí být vyškrábáním. Vaše dítě postupně odhaluje portréty a pak si je může hrdě vystavit ve své dětském pokoji!

Janod Atelier je určena na tvoření, podporu dovednosti a představivosti u dětí. Kreativní hračky pro děti nezabírají mnoho místa, jsou vhodné na cesty i na doma, ve zdraví i nemoci a zabaví děti na dlouhé hodiny. Tvoření různými technikami podporuje soustředění a koncentraci, přirozené zkoumání a výtvarné schopnosti. Při této tvůrčí hře si děti rozvíjejí jemnou motoriku, trpělivost a smysl pro detail. 

Balení obsahuje 5 různých masek, 1ks dřívka na vyškrabávání. 

Vhodné pro děti: od 5 let 

Rozměr produktu: 20,8 x 24,5 cm 

Materiál: karton a papír


Související zboží

E-shop s umělými vánočními stromky

Provozovatel webu, NOL Shops, s.r.o., se sídlem Konská 197, Třinec, 739 61, IČ: 05046840, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím